ПРО НАС

Агрілінк Україна є підрозділом британської компанії AGRILINK LTD, яка займається розробкою та дистрибуцією  високотехнологічних інноваційних продуктів для агробізнесу на території Східної Європи.

Агрілінк Україна пропонує унікальні високотехнологічні рішення, спрямовані на значне покращення ефективності внесення ЗЗР, а також контролю популяції бур’янів. На тлі постійних змін законодавства спрямованих на скорочення використання пестицидів, наші продукти дозволять Вам не тільки зменшити (до 100%!) норми внесення ЗЗР і суттєво знизити виробничі затрати, але і значно мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище і покращити репутацію Вашого бізнесу в очах усіх стейкхолдерів – від місцевих громад до державних регуляторів і міжнародних інвесторів та партнерів.

Клієнти Агрілінка - це прогресивні і сучасні компанії - виробники конвенційної і органічної сільгосппродукції, які перебувають в пошуку нових технологій для суттєвого покращення еффективності свого бізнесу, зниження витрат на виробництво, а також зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище і покращення екології в своєму регіоні.

Агрілінк активно співпрацює з Відділом Торгівлі та Інвестицій Великобританії (DIT), який надає нам суттєву ПР підтримку.

Ми запрошуємо до співпраці всіх виробників сільськогосподарської продукції, так як ми впевнені, що зможемо знайти технологічні рішення для будь-якого клієнта і під будь-який бюджет!

ТЕЛЕФОН

+ 380 673166055

+ 44 1273930445  

EMAIL
SKYPE

agrilink.uk

АГРІЛІНК УКРАЇНА
Компанія Агрілінк Україна є провідним постачальником високоякісних сільськогосподарських машин та послуг на ринки України та країн Східної Європи
НАШІ БРЕНДИ
Лого11 copy.png
made-in-britain_edited.png

COPYRIGHT © 2021 Агрілінк Україна