Компанія DANFOIL® (ДАНФОЙЛ) є провідним виробником обприскувачів Данії, і це не безпідставно. Наша продукція базується на унікальній технології, яка забезпечує найоптимальніше обприскування – з року в рік. Секрет наших обприскувачів - це щось таке просте, як повітря.

 

Рушійною силою обприскувачів DANFOIL є не рідина, а повітряний тиск. Таким чином, вода та хімікати осідають на цілій рослині, а не тільки на верхній її частині.

 

Повітря виштовхується з високою швидкістю через спеціальну запантентовану форсунку-атомізатор EUROFOIL®, яка забезпечує осідання води та хімікатів на всій культурі, гарантуючи суттєво ефективніше обприскування.

Лінійка продукції Данфойл
AIR BOSS
Навісний обприскувач ЕйрБос з розміром бака 1000-3000 л
CONCORDE II
Причіпний обприскувач КонКорд II, з роміром бака 3000 - 5000 л
AIRHAMMER
ЕйрХаммер - найбільший обприскувач в лінійці Данфойл, з роміром бака 10 000 - 12 000 л
AIRCULES
Самохідний обприскувач ЕйрКулес, з баком ємністю 6000 літрів
Show More
                  Переваги технології 

ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ

 

Продуктивність обприскувачів Данфойл до 6 разів вища, ніж звичайних обприскувачів, що означає меншу кількість заправок.

Це суттєво оптимізує логістику обприскування і економить час, ресурси і паливно-мастильні матеріали.

ЗНИЖЕННЯ СПОЖИВАННЯ ЗЗР

Невелике споживання хімічних речовин є прямим наслідком зниження споживання води, та краще покриття робочим розчином

Це гарантує, що Ви зможете проводити роботи з обприскування з меншою дозою хімічних речовин, і досягти тих же або навіть кращих результатів.

НИЗЬКЕ СПОЖИВАННЯ РІДИНИ 

 

Низька витрата робочого розчину, 30-50 л/га, є значно меншою у порівнянні з традиційними обприскувачами (200 л/га). Це забезпечує суттєву економію ЗЗР і води, зниження ущільнення грунту (завдяки нижчій вазі машин) а також зменшує ризики крадіжок ЗЗР.  

ЗАДОКУМЕНТОВАНЕ ЗНИЖЕННЯ ДРИФТУ 

 

У 2017 році DANFOIL отримали схвалення класифікації зі зменшення дрифту на 90% від авторитетного німецького інституту JKI. Затвердження підкреслює, що дрифт вітру найкраще контролюється за допомогою обприскувача DANFOIL - суттєво краще, ніж всі інші існуючі технології!

КРАЩЕ ПОКРИТТЯ І ПРОНИКНЕННЯ

 

Ефективне проникнення в щільні культури забезпечується повітрям з порожнистої штанги обприскувача, що створює турбулентність навколо рослини. Це гарантує краще покриття робочим розчином як у верхній, так і в нижній частині культури, а також на верхній і нижній стороні листків.

10-РІЧНА ГАРАНТІЯ НА ФОРСУНКИ EUROFOIL

 

10-річна гарантія на форсунки EUROFOIL® гарантує користувачеві значну економію протягом 10 років. Крім того, досвід показує, що форсунки EUROFOIL®, на відміну від звичайних форсунок, не потребують регулювання та технічного обслуговування.

НЕПОТРІБНА ЗМІНА ФОРСУНОК

 

Для всіх робіт з обприскуванням можна використовувати одну форсунку – атомізатор EUROFOIL®. Спектр крапель регулюється тільки зміною тиску повітря, який здійснюється за допомогою джойстика у кабіні водія.

ПРОСТОТА І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

 

Обприскувачі DANFOIL виготовляються з акцентом на зручність користування. Це проявляється при погляді на панель управління, де всі основні функції керуються двома важелями. Крім того, можна керувати функціями обприскувача через джойстик і сенсорний екран у кабіні.

РЕГУЛЬОВАНИЙ РОЗМІР КРАПЕЛЬ 

 Система змінного розміру крапель дозволяє користувачеві регулювати розмір крапель для конкретного завдання, та забезпечувати оптимальне покриття та низький дрифт. Розмір крапель контролюється виключно тиском повітря. Чим вище тиск, тим менші краплі.

Самохідний обприскувач AirCules обробляє 200 га за одну заправку!

DANFOIL AIRHAMMER
Найпродуктивніший обприскувач на планеті 
для Українського агробізнесу!

400 ГА 

ЗА ОДНУ ЗАПРАВКУ

МІН.75% 

ЗНИЖЕННЯ ДРИФТУ

МІН.15% 

ЕКОНОМІЯ ЗЗР

*

* При нормі внесення робочого розчину 30 л/га з додатковим 2000 л баком на фронтальній навісці

ЄВРОФОЙЛ і дрібні краплі

Концепція захисту рослин майбутнього

Форсунка-атомізатор EUROFOIL® вперше з’явилась на ринку в 1999 році як наступник атомізатора DANFOIL. Форсунка EUROFOIL® була розроблена на основі досвіду клієнтів Данфойла та науково-дослідницьких установ, і надає ряд суттєвих переваг в порівнянні з традиційними форсунками.

Дрібні краплі є значно ефективніші, так як вони набагато краще і рівномірніше осідають на листяному покриві. Більші краплі частіше зісковзують з листя - якщо вони взагалі на нього потрапили. Для досягнення максимально ефективного розпилення, а також для уникнення зносу, важливо щоб кількість крапель була якомога більша, при якомога меншому розмірі самої краплі. За допомогою нашого атомізатора EUROFOIL® це можливо - тому що тиск повітря забезпечує необхідну швидкість для крапель малого розміру.


 

АТОМІЗАТОР

EUROFOIL®  виробляє більшу кількість дрібних крапель (100 мікрон) ніж стандартна форсунка, але в той же час EUROFOIL®  має набагато вищу енергію, ніж стандартна форсунка, що означає, що краплі з EUROFOIL® мають більшу можливість дістатися до ґрунту без втрат дрифту.

EUROFOIL®  виробляє нижчу кількість крапель менше 200 мікрон, ніж стандартна форсунка, але має вдвічі більше енергії, ніж наприклад форсунки XR 110-04.

Середній розмір крапель майже на 20% більше, ніж середній розмір крапель стандартної форсунки.

EUROFOIL®  має значно більший діапазон розмірів крапель.

 

EUROFOIL®  має більш високу швидкість крапель.

Наведіть курсор миші на зображення
ТРАДИЦІЙНА ФОРСУНКА

10-річна гарантія на форсунки EUROFOIL® гарантує користувачеві значну економію протягом 10 років. Крім того досвід показує, що форсунки EUROFOIL®, на відміну від звичайних форсунок, не потребують регулювання та технічного обслуговування.

Для детальної інформації про всі переваги обприскувачів Данфойл будь-ласка завантажте брошуру "Технологія ДАНФОЙЛ"

 
Покращений конроль використання ЗЗР

AirHammer 

unprecedented productivity

ЕйрХаммер спроектований для цілодобової безперервної роботи. З безпрецедентною можливістю обробляти 300 - 400 га за одну заправку і величезній території його експлуатації, його потрібно заправляти тільки двічі на день, що дає можливість суттєво спростити і здешевити логістику обприскування.

В більшості випадків, маточний розчин для ЕйрХаммера готується безпосередньо на складі для зберігання ЗЗР (під чітким наглядом агрономів та менеджмента), і підвозиться до працюючого обприскувача в полі для швидкого заповнення і продовження роботи. Завдяки такому процесу і неймовірній виробничості ЕйрХаммера, наші клієнти ліквідують необхідність вивозу каністр препаратів ЗЗР в поля, таким чином підвищуюючи контроль використання хімікатів і мінімалізуючи ризики крадіжок ЗЗР.


 

З практичним досвідом застосування технології Данфойл в Україні можні ознайомитись тут

 
Наша відзначена численними нагородами технологія змінює
майбутнє захисту рослин

ТЕЛЕФОН

+ 380 673166055

+ 44 1273930445  

EMAIL
SKYPE

agrilink.uk

АГРІЛІНК УКРАЇНА
Компанія Агрілінк Україна є провідним постачальником високоякісних сільськогосподарських машин та послуг на ринки України та країн Східної Європи
НАШІ БРЕНДИ
Лого11 copy.png
made-in-britain_edited.png

COPYRIGHT © 2020 Агрілінк Україна