ФІНАНСУВАННЯ

В умовах сьогоднішньої економічної ситуації, питання фінансування для сільгоспвиробників є одним з найбільш значущих. Компанія Агрілінк співпрацює з багатьма британськими та міжнародними банками та фінансовими організаціями а так само з UK EXPORT FINANCE (UKEF) - експортним кредитним агентством Сполученого Королівства і міністерським департаментом уряду Великобританії для розробки оптимальних програм фінансування поставок сільськогосподарської техніки від Британських виробників.

 

Залежно від потреб клієнта, ми можемо запропонувати найбільш зручні фінансові рішення для кожного покупця під будь-який тип обладнання і проекту.

Найбільш популярним типом кредитування великих проектів є Механізм прямого кредитування (DIRECT LENDING FACILITY).

Під Механізм прямого кредитування UKEF надає кредити до £3 млрд для зарубіжних покупців, які бажають профінансувати покупку капітальних товарів і/або послуг, від експортерів, які здійснюють підприємницьку діяльність у Великобританії.

Кредитування може бути виділено в фунтах стерлінгів, доларах США та Євро. Механізм прямого кредитування найбільш оптимальний для конракта сумарною вартістю від £ 5 млн, і вище.

Будь ласка, заповніть форму нижче для отримання більш детальної інформації щодо фінансування техніки Агрілінк.
Danfoil-banner-970-by-120-UA.gif
ТЕЛЕФОН

+ 380 673166055

+ 44 1273930445  

EMAIL
SKYPE

agrilink.uk

АГРІЛІНК УКРАЇНА
Компанія Агрілінк Україна є провідним постачальником високоякісних сільськогосподарських машин та послуг на ринки України та країн Східної Європи
НАШІ БРЕНДИ
Лого11 copy.png
made-in-britain_edited.png

COPYRIGHT © 2020 Агрілінк Україна