Capture3.JPG
camera1-300x300.jpg

Компанія GARFORD FARM MACHINERY займається розробкою, виготовленням і продажем високоякісної техніки для механічного контролю бур'янів при міжрядній культивації грунту, для широкого спектра культур. Гарфорд спеціалізується на обладнанні для просапних культур і є визнаним міжнародним лідером завдяки створенню культиваторних лап точного наведення ROBOCROP (ROBOCROP PRECISION GUIDED HOES) і просапних борін для культивації між рослинами в рядку (ROBOCROP INROW WEEDERS).

Спектр продукції ROBOCROP відрізняє встановлена відеокамера і бортовий комп'ютер для аналізу зображення, що дозволяють встановити положення культури і направляти рух лапи культиватора швидко і з великим ступенем точності. Наші культиватори відмінно підходять для обробки широкого спектру культур, наприклад цукрових буряків, сої, кукурудзи, а також зернових культур, різноманітних салатів, капусти та інших овочевих культур.

Лінійка продукції Гарфорд 

Система Робокроп

Система Робокроп
InRow-036-1024x768.jpg

 

 

КОНСОЛЬ РОБОКРОП

 

Система Робокроп так само пропонується для виробників культиваторною техніки (ОЕМ), для більш детальної інформації, будь ласка, перейдіть на нашу ОЕМ сторінку.

Проста у використанні консоль відображає всі основні функції процесу культивації в поєднанні з відео стрімом з камер системи в реальному часі.

 

ОПТИЧНА ТОЧНІСТЬ

 

Просапна борона для внутрішньорядной обробки ROBOCROP INROW WEEDER використовує випробувані і перевірені методи аналізу відео зображень Робокроп для визначення положення індивідуальних рослин з метою забезпечення механічного видалення бур'янів між рядами і, що особливо важливо, всередині ряду між рослинами.

 

Система Робокроп може використовуватися для більшості сільськогосподарських культур, посаджених через регулярні інтервали, як між рослинами, так і рядами, коли листя попередньої рослини відокремлене від листя наступної рослини.

 

Міжрядні культиватори

21321231.png

 

ВИСОКА ШВИДКІСТЬ КУЛЬТИВАЦІЇ


Міжрядні культиватори Гарфорд виготовляються з урахуванням конкретних вимог клієнта. Компанія Гарфорд має досвід створення моделей для всіх видів сільськогосподарських культур. Випускається широкий асортимент культиваторних лап, включаючи традиційні культиваторні А-лапи у вигляді качиної лапи, пласкі культиваторні А-леза, L-подібні ножі та спеціально розроблені компанією Гарфорд косі леза, які гарантують відсутність "зісковзування" і ефективне видалення листя.

Спеціальні культиватори для піднятих грядок оснащені плугами для підгортання країв по доріжках коліс і набором спеціальних культиваторних лап для обробки грунту між рядами.

 

У більшості моделей встановлені прижимні гідроциліндри Гарфорд, що сприяють рівномірному розподілу ваги по секціях і запобігають підстрибуванню лап при роботі на високих швидкостях. Культиваторні лапи можуть монтуватися спереду або ззаду і можуть спрямовуватися водієм трактора, другим оператором на сидінні позаду культиваторних лап або, для кращої ефективності, рекомендується використовувати систему високошвидкісного точного наведення Робокроп.

Повний асортимент інструментів, включаючи щитки для захисту посівів і диски, див. у брошурі INTERROW. Випускаються моделі з робочою шириною від 1 ряду до 24 метрів з гідравлічним складанням.

RC21.jpg

Робокроп направляє обладнання для просапних культур з високим ступенем точності і швидкості. 

Листя культури перед агрегатом фіксується за допомогою відеокамери. Зображення обробляється комп'ютером з

метою виявлення високої концентрації зеленого пігменту,

що сигналізує про наявність просапної культури.

made-in-britain.png

Бренд «Гарфорд» створюється на основі збору побажань замовників після чого, за рахунок індивідуального виробничого обладнання, «Гарфорд» може поставити обладнання, що в точності відповідає індивідуальним потребам замовника. Врахування потреб замовників і відмінний рівень післяпродажного обслуговування дозволили компанії «Гарфорд» створити широку клієнтську базу і завоювати стабільну прихильність клієнтів.

logo-white.png

Просапна борона для внутрішньорядної обробки

untitleddfasd.png

Просапна борона ROBOCROP INROW з поділом на чотири секції для прополки салату. Можливе досягнення швидкості руху вперед до 3-х відстаней між рослинами в секунду. Машини, що виготовляються можуть мати до 18 рядів.

                      ВІДЕО РОБОТИ ROBOCROP INROW EROTOR

МІЖРОСЛИННА КУЛЬТИВАЦІЯ

 

Просапна борона для внутрішньорядной обробки ROBOCROP INROW WEEDER застосовується для механічного видалення бур'янів всередині ряду між рослинами.

Розроблена для обробки висаджених культур, таких як салат, капуста, селера та ін., просапна борона ROBOCROP INROW може, однак, використовуватися для більшості сільськогосподарських культур, посаджених через регулярні інтервали, як між рослинами, так і рядами, коли листя попередньої рослини відокремлене від листя наступного рослини.

Міжрядні обприскувачі

untitled11.png

BAND & HOODED SPRAYERS

Як альтернатива міжрядним культиваторам, міжрядний ковпачний обприскувач може забезпечити повне знищення бур'янів між рядами без механічного проникнення в грунт.

hooded-600x600.jpg

10-60CM

BAND

WIDTH

 

Стрічкові обприскувачі Гарфорд дозволяють заощадити значну кількість гербіцидів і мінімалізувати хімічне забруднення грунту.

hooded-sprayers-600x600.jpg

600 L

MOUNTED

TANK

Можлива регуляція ширини смуг обприскування від 10 до 65 см з інтегрованими баками для хімії до 600 л. (1500 л. на передній навісці).

Обробка грядок шириною від 10см до 60см забезпечується за допомогою ковпаків 2-х розмірів і спеціального поворотного пристрою. Можуть використовуватися тільки блоки ковпачних обприскувачів або, при необхідності, ковпачні обприскувачі можуть застосовуватися в комбінації зі щитками для захисту посівів. Ковпаки встановлені на паралельно пов'язані блоки коліс.


Ковпачні обприскувачі можуть бути оснащені повною системою розпилення з баком ємністю до 400 літрів, або з встановленими спереду баками, якщо необхідні більш великі ємності.

untitledDFSFSDF.png
Side-Shift-004.png

Гербіцидний аплікатор

WEEDFOIL WEEDWIPER - регульований по висоті хімічний аплікатор, в якому використовується просочена фетрова подушечка для нанесення гербіциду системної дії на бур'яни, що ростуть вище культурних рослин, а також цукрових буряків - "цвітухи".

Система на основі мікроконтролера підтримує просочення подушечки на певному рівні, використовуючи систему датчиків і окрему систему насоса.

Подушечка WEEDFOIL (Відфойл) має спеціальну форму інвертованої аеродинамічної поверхні, спеціально розроблену для забезпечення великої області контакту для кращої аплікації бур'янів, що забезпечує нанесення великої кількості рідини на бур'яни.

 

Висота подушечки контролюється за допомогою 2-х регульованих по висоті коліс.

 

Спеціальна точна модель WEEDFOIL випускається для обробки молодих сходів культур і забезпечена окремим дистанційним регулюванням висоти подушечки, контрольованої двома копіюючими колесами плуга на грядку, має також CCTV-моніторинг і ковпачкові обприскувачі, що встановлюються між грядками.

untitled371.png
maxresdefault.jpg
 
 
 
logo.png