top of page
Mc%20Connel%20-%20logo.jpg
mcconnel-logo.jpg


Компанія MCCONNEL (МАККОНЕЛ) є всесвітньовідомим і справді легендарним виробником сільськогосподарського обладнання Великобританії. Макконел дуже пишається своїм британським походженням і тим фактом, що її машини розроблені, виготовлені і випробувані на її великому і вражаючому заводі з головним офісом в Ладлоу, графство Шропшир. Це місце було домом для Макконнела більш ніж 60 років і за цей час компанія була і залишається по сьогоднішній день лідером інноваційного дизайну і найкращим прикладом британського виробника високоякісної техніки для сільського господарства.

Розроблена і виготовлена у Великобританії згідно ISO9001: 2008 стандарту якості, лінійка високоінноваційних «Шейкераторів» та «Дискараторів» Макконела відіграє ключову роль у програмах грунтообробки сучасних фермерських господарств.

qw_edited.png
Лінійка Шейкераторів Макконел
                  Переваги технології 
McConnel inverted copy.png

 УСУВАЄ ПРОБЛЕМИ З УЩІЛЬНЕННЯМ ҐРУНТУ

fgfer.png

НИЗЬКІ ВИМОГИ ДО ПОТУЖНОСТІ ТРАКТОРА

 

wer.png

НЕЙМОВІРНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

fff11.png

ШВИДКЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ ГІДРАВЛІЧНЕ СКЛАДАННЯ

12.png

НИЗЬКЕ ТЯГОВЕ НАВАНТАЖЕННЯ СУТТЄВО ЗМЕНШУЄ СПОЖИВАННЯ ПАЛЬНОГО

Fuel1.png

СПРИЯЄ КРАЩОМУ РОСТУ КУЛЬТУРИ

rt.png

ЕФЕКТИВНЕ РОЗБИТТЯ ГРУДОК

sds1.png

НАДМІЦНА ДВОХСЕКЦІЙНА КОНСТРУКЦІЯ

Capture777.png

ПРАКТИЧНО ДОВЕДЕНЕ ГЛИБОКЕ КОНДИЦІОНУВАННЯ ҐРУНТУ

fgt1.png

ПОКРАЩУЄ ВЕРТИКАЛЬНИЙ ДРЕНАЖ

yu.png

ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ МОЖЛИВИХ КОНФІГУРАЦІЙ

 

457.png

СПРОЕКТОВАНИЙ І ВИГОТОВЛЕНИЙ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

df.png
MCCONNEL SHAKAERATOR
Наефективніший глибокорозрихлювач для покращення дренажу, усунення ущільнення та суттєвого підвищення врожайності! 

На відміну від традиційних глибокорозрихлювачів, лінійка ШЕЙКЕРАТОРІВ постачається

із запатентованим вібраційним блоком, який зменшує тягове навантаження на трактор,

покращує економію палива та знижує вимоги до потужності трактора.

ЗАКЛАДЕННЯ ФУНДАМЕНТУ ДЛЯ БІЛЬШИХ ВРОЖАЇВ

Технологія "кондиціонування" ґрунтів Макконела

ВІБРО-БЛОК МАККОНЕЛ

Унікальний запатентований віброблок Макконела суттєво зменшує тягове навантаження на трактор шляхом подрібнення ґрунту та полегшення проходу лапи культиватора через ґрунт. Ця унікальна дія забезпечує нижчі вимоги потужності трактора в порівнянні з машинами без вібраційних агрегатів, зменшення споживання палива та експлуатаційних витрат. Вся машина рухається вгору-вниз і зі сторони в сторону під час поступального руху через ґрунт зі швидкістю 500-600 вібрацій на хвилину, забезпечуючи енергійну руйнуючу дію, яка розбиває ґрунт, створює щілини та полегшує ущільнення ґрунту. В той же час, трактор є повністю ізольований від вібрацій, оскільки вся енергія поглинається всередині ґрунту, завдяки чому оператори ніколи не будуть відчувати будь-які вібрації всередині кабіни.

Cultivation (1).bmp
32.PNG
wert1.png

ДБАЙЛИВА ГРУНТООБРОБКА І ТЕХНОЛОГІЯ ГНУЧКИХ ЛАП

 

На відміну від традиційних методів культивації які виносять цінні нижні шари ґрунту на поверхню, робочі органи машин Макконел мають різко звужений передній край, що не тільки запобігає формуванню дугоподібнихі хвиль які ущільнюють ґрунт попереду, але також забезпечує підняття і аерацію ґрунту без будь-якого змішування верхніх і нижніх шарів ґрунту. При контакті робочих органів з перешкодою, запатентована система захисту з застосуванням газових амортизаторів від Макконел дозволяє робочим стійкам відхилятися назад до 50°, після чого автоматично повертає лапи в робоче положення без необхідності втручання оператора. Усі газові амортизатори Шейкераторів заповнені азотом, що забезпечує довговічність і усуває потребу в гідравлічній системі трактора.

ВИСОКОЕФЕКТИВНА КОНЦЕПЦІЯ ПОВНОГО КОНДИЦІОНУВАННЯ ҐРУНТІВ

Лапи культиватора проходять крізь землю, одночасно піднімаючи і вертикально розбиваючи ґрунт, що мінімімалізує зворушення на поверхні, тому що вся дія відбувається вглибині ґрунту. Цей процес усуває ущільнення ґрунту та плужну підошву, і створює ідеальні умови для росту коріння рослин і руху вологи, що в свою чергу призводить до високої ефективності аерації капілярів.

Capture1.PNG
ТРАДИЦІЙНА
КУЛЬТИВАЦІЯ

Плужна підошва погіршує дренаж

Плужна підошва погіршує капілярну активність

Плужна підошва погіршує розвиток коріння

Capture2.PNG
КУЛЬТИВАЦІЯ ШЕЙКЕРАТОРОМ

Шейкератор покращує дренаж

Шейкератор покращує капілярну активність

Шейкератор покращує розвиток коріння

Для більш детальної інформації про всі переваги Шейкераторів будь-ласка завантажте брошуру "Технології культивації Макконел"

Anchor 2
ВУ.bmp
ІННОВАЦІЙНИЙ
ДИЗАЙН ЛАП

Вдосконалені до перфекції за п'ять десятиліть, шаблеподібні лапи з низькою тягою довели свою ефективність по всьому світі.

Унікальне, пряме положення та кут наконечника гарантує, що ґрунт піднімається і розбивається попереду хвостовика, зменшуючи вимоги до тяги трактора шляхом полегшення проходження лапи крізь землю і зменшення ризику горизонтального ущільнення.

Машини Макконел забезпечують високу продуктивність та низьке втручання в

структуру ґрунту, використовуючи інноваційну технологію вібраційних пристроїв

"Шейкератор" та відому на весь світ конструкцію лап з низькою тягою, що

забезпечує надзвичайні результати.

wer.PNG

ВАРІАНТИ НАКОНЕЧНИКІВ

Вибір Широкої Дельти та стандартних Євро Наконечників (Euro Points) дозволяє операторам адаптувати свою машину для максимальної продуктивності в глибокому або мілкому ґрунті. Для більш широкого вертикального підняття і більшого руху ґрунту на менших глибинах, можна використовувати наконечник Дельта шириною 250 мм.

Катки та інші аксесуари

На додаток до 4 типів катків для Шейкераторів, Макконел також пропонує посівний агрегат, пасовищні диски, задню навіску та інші аксесуари 

КАТОК КОНСОЛІДАТОР

4.bmp

ГРЕБЕНЕВИЙ КАТОК

3.bmp

КАТОК ПЛАВНИК АКУЛИ

2.bmp

ГЛАДКИЙ КАТОК

Cultivation (2).bmp
McConnel_logo5e05ed3f71dbb.png
bottom of page