Компанія MCCONNEL (МАККОНЕЛ) є всесвітньовідомим і справді легендарним виробником сільськогосподарського обладнання Великобританії. Макконел дуже пишається своїм британським походженням і тим фактом, що її машини розроблені, виготовлені і випробувані на її великому і вражаючому заводі з головним офісом в Ладлоу, графство Шропшир. Це місце було домом для Макконнела більш ніж 60 років і за цей час компанія була і залишається по сьогоднішній день лідером інноваційного дизайну і найкращим прикладом британського виробника високоякісної техніки для сільського господарства.

Розроблена і виготовлена у Великобританії згідно ISO9001: 2008 стандарту якості, лінійка високоінноваційних «Шейкераторів» та «Дискараторів» Макконела відіграє ключову роль у програмах грунтообробки сучасних фермерських господарств.

Лінійка Шейкераторів Макконел
SHAKAERATOR 300 CLASSIC
Вібруючий глибокорозрихлювач для ґрунту, який зарекомендував себе у всьому світі в різноманітних погодних та ґрунтових умовах.
SHAKAERATOR 300
Останнє втілення класичного дизайну, Shakaerator 3000 має робочу ширин3 м і забезпечує надзвичайно глибоку підготовку ґрунту.
SHAKAERATOR 400 & 500 CLASSIC
Високопродуктивний вібруючий глибокорозрихлювач з інноваційною конструкцією рами з відкидними секціями.
SHAKAERATOR 4000 & 5000
Найбільші та найпродуктивніші глибокорозрихлювачі з робочою шириною до 5 м, які ідеально підходять для покращення дренажу.
Show More
                  Переваги технології 

 УСУВАЄ ПРОБЛЕМИ З УЩІЛЬНЕННЯМ ҐРУНТУ

НИЗЬКІ ВИМОГИ ДО ПОТУЖНОСТІ ТРАКТОРА

 

НЕЙМОВІРНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

ШВИДКЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ ГІДРАВЛІЧНЕ СКЛАДАННЯ

НИЗЬКЕ ТЯГОВЕ НАВАНТАЖЕННЯ СУТТЄВО ЗМЕНШУЄ СПОЖИВАННЯ ПАЛЬНОГО

СПРИЯЄ КРАЩОМУ РОСТУ КУЛЬТУРИ

ЕФЕКТИВНЕ РОЗБИТТЯ ГРУДОК

НАДМІЦНА ДВОХСЕКЦІЙНА КОНСТРУКЦІЯ

ПРАКТИЧНО ДОВЕДЕНЕ ГЛИБОКЕ КОНДИЦІОНУВАННЯ ҐРУНТУ

ПОКРАЩУЄ ВЕРТИКАЛЬНИЙ ДРЕНАЖ

ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ МОЖЛИВИХ КОНФІГУРАЦІЙ

 

СПРОЕКТОВАНИЙ І ВИГОТОВЛЕНИЙ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

MCCONNEL SHAKAERATOR
Наефективніший глибокорозрихлювач для покращення дренажу, усунення ущільнення та суттєвого підвищення врожайності! 

На відміну від традиційних глибокорозрихлювачів, лінійка ШЕЙКЕРАТОРІВ постачається

із запатентованим вібраційним блоком, який зменшує тягове навантаження на трактор,

покращує економію палива та знижує вимоги до потужності трактора.

ЗАКЛАДЕННЯ ФУНДАМЕНТУ ДЛЯ БІЛЬШИХ ВРОЖАЇВ

Технологія "кондиціонування" ґрунтів Макконела

ВІБРО-БЛОК МАККОНЕЛ

Унікальний запатентований віброблок Макконела суттєво зменшує тягове навантаження на трактор шляхом подрібнення ґрунту та полегшення проходу лапи культиватора через ґрунт. Ця унікальна дія забезпечує нижчі вимоги потужності трактора в порівнянні з машинами без вібраційних агрегатів, зменшення споживання палива та експлуатаційних витрат. Вся машина рухається вгору-вниз і зі сторони в сторону під час поступального руху через ґрунт зі швидкістю 500-600 вібрацій на хвилину, забезпечуючи енергійну руйнуючу дію, яка розбиває ґрунт, створює щілини та полегшує ущільнення ґрунту. В той же час, трактор є повністю ізольований від вібрацій, оскільки вся енергія поглинається всередині ґрунту, завдяки чому оператори ніколи не будуть відчувати будь-які вібрації всередині кабіни.

ДБАЙЛИВА ГРУНТООБРОБКА І ТЕХНОЛОГІЯ ГНУЧКИХ ЛАП

 

На відміну від традиційних методів культивації які виносять цінні нижні шари ґрунту на поверхню, робочі органи машин Макконел мають різко звужений передній край, що не тільки запобігає формуванню дугоподібнихі хвиль які ущільнюють ґрунт попереду, але також забезпечує підняття і аерацію ґрунту без будь-якого змішування верхніх і нижніх шарів ґрунту. При контакті робочих органів з перешкодою, запатентована система захисту з застосуванням газових амортизаторів від Макконел дозволяє робочим стійкам відхилятися назад до 50°, після чого автоматично повертає лапи в робоче положення без необхідності втручання оператора. Усі газові амортизатори Шейкераторів заповнені азотом, що забезпечує довговічність і усуває потребу в гідравлічній системі трактора.

ВИСОКОЕФЕКТИВНА КОНЦЕПЦІЯ ПОВНОГО КОНДИЦІОНУВАННЯ ҐРУНТІВ

Лапи культиватора проходять крізь землю, одночасно піднімаючи і вертикально розбиваючи ґрунт, що мінімімалізує зворушення на поверхні, тому що вся дія відбувається вглибині ґрунту. Цей процес усуває ущільнення ґрунту та плужну підошву, і створює ідеальні умови для росту коріння рослин і руху вологи, що в свою чергу призводить до високої ефективності аерації капілярів.

ТРАДИЦІЙНА
КУЛЬТИВАЦІЯ

Плужна підошва погіршує дренаж

Плужна підошва погіршує капілярну активність

Плужна підошва погіршує розвиток коріння

КУЛЬТИВАЦІЯ ШЕЙКЕРАТОРОМ

Шейкератор покращує дренаж

Шейкератор покращує капілярну активність

Шейкератор покращує розвиток коріння

Для більш детальної інформації про всі переваги Шейкераторів будь-ласка завантажте брошуру "Технології культивації Макконел"

 
ІННОВАЦІЙНИЙ
ДИЗАЙН ЛАП

Вдосконалені до перфекції за п'ять десятиліть, шаблеподібні лапи з низькою тягою довели свою ефективність по всьому світі.

Унікальне, пряме положення та кут наконечника гарантує, що ґрунт піднімається і розбивається попереду хвостовика, зменшуючи вимоги до тяги трактора шляхом полегшення проходження лапи крізь землю і зменшення ризику горизонтального ущільнення.

Машини Макконел забезпечують високу продуктивність та низьке втручання в

структуру ґрунту, використовуючи інноваційну технологію вібраційних пристроїв

"Шейкератор" та відому на весь світ конструкцію лап з низькою тягою, що

забезпечує надзвичайні результати.

ВАРІАНТИ НАКОНЕЧНИКІВ

Вибір Широкої Дельти та стандартних Євро Наконечників (Euro Points) дозволяє операторам адаптувати свою машину для максимальної продуктивності в глибокому або мілкому ґрунті. Для більш широкого вертикального підняття і більшого руху ґрунту на менших глибинах, можна використовувати наконечник Дельта шириною 250 мм.

Катки та інші аксесуари

На додаток до 4 типів катків для Шейкераторів, Макконел також пропонує посівний агрегат, пасовищні диски, задню навіску та інші аксесуари 

КАТОК КОНСОЛІДАТОР

ГРЕБЕНЕВИЙ КАТОК

КАТОК ПЛАВНИК АКУЛИ

ГЛАДКИЙ КАТОК

ТЕЛЕФОН

+ 380 673166055

+ 44 1273930445  

EMAIL
SKYPE

agrilink.uk

АГРІЛІНК УКРАЇНА
Компанія Агрілінк Україна є провідним постачальником високоякісних сільськогосподарських машин та послуг на ринки України та країн Східної Європи
НАШІ БРЕНДИ
Лого11 copy.png
made-in-britain_edited.png

COPYRIGHT © 2021 Агрілінк Україна